
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 22 pF |
| Tolerance | 5 % |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 25 V |
| Thickness | 0.33 mm |
| RoHS | Compliant |
Stock: 184040
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06882
Ext.Price$0.06882
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06882 | $0.06882 |
| 10 | $0.00436 | $0.04360 |
| 50 | $0.00392 | $0.19600 |
| 100 | $0.00352 | $0.35200 |
| 500 | $0.00316 | $1.58000 |
| 1000 | $0.00209 | $2.09000 |
| 3000 | $0.00138 | $4.14000 |
| 5000 | $0.00091 | $4.55000 |
| 10000 | $0.00060 | $6.00000 |
